Sleduj nás

Oliveira pokračuje v náporu: Khabib má moc velkou hubu, potřebuje umlčet

Oliveira pokračuje v náporu: Khabib má moc velkou hubu, potřebuje umlčet
Že by si Khabib až příliš vyskakoval? Charlesu Oliveirovi se to vůbec nelíbí a má opravdu velkou chuť s tím něco udělat.

Brazilský „do Bronx“ rozjel v posledních dnech verbální a mentální nátlak, jehož cílem je přinutit Khabiba k návratu. „Pokud mu bude neustále někdo klepat na dveře a připomínat mu, že už není nejlepší lehkou vahou, určitě to nenechá jen tak,“ myslí si.

Khabib si prý vyskakuje


Za tím vším je ale něco více. Charles má velkou osobní motivaci. Jednak chce před celým světem dokázat, že je nejlepším bojovníkem planety, ale také hodlá Khabibovi zavřít pusu, protože údajně mele samé „s*ačky“.

„Co odešel do důchodu, stal se z něj opravdu velký trashtalker. Nikdy předtím jsme to u něj nezažili. Když byl aktivním zápasníkem, to byl samý respekt, samé uznání, jenže teď to je úplně jinak,“ všiml si Oliveira.


A uvedl to i na příkladu. „Jak nemá žádné bojové povinnosti, neustále má tendenci něco analyzovat. Nejvíc mě štve, jak pořád chválí Islama (Makhacheva). Že si z nás všech tady udělá potravu, že se určitě stane šampionem a že mě porazí v rodné Brazílii… Chápete to? Mě! Nejlepší lehkou váhu světa!“ dal Oliveira volný průchod svým emocím.

oliveira gaethje ufc 274


„Takže něco vám povím. Já teď seknu Islama a pak okamžitě vyzvu Khabiba. A budu trvat na tom, aby se vrátil, protože mu žádná z jeho předpovědí nevyšla. Někdo tu jeho velkou hubu musí umlčet. To budu já!“ nepochybuje.

„Tohle je fight, který každý potřebuje vidět. Ten absolutně největší v celých dějinách lehké váhy. A jsem si jistý, že mi s tím pomůže i UFC,“ dodal pro server MMA Fighting závěrem.

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Třetí titul pro krále? Conor chce po návratu vyzvat šampiona velterové váhy

Čtyři roky jsme ho v kleci neviděli, ale jeho ambice jsou stále v oblacích. Conor McGregor chystá velkolepý návrat v roce 2026 a nehodlá troškařit. Jeho cílem není nic menšího než zisk titulu ve třetí váhové kategorii, tzv. Triple Crown, a to přímo v souboji s aktuálním vládcem welterové váhy Islamem Makhachevem.

Třetí titul pro krále? Conor chce po návratu vyzvat šampiona velterové váhy

Konec noční můry z toalet: McGregor se zbavil obvinění ze sexuálního napadení

Vypadalo to s ním bledě a hrozilo, že místo do klece bude chodit k výslechům, ale teď je všechno jinak. Conor McGregor má čistý stůl, protože žena, která ho vinila z brutálního sexuálního napadení na záchodech během zápasu NBA, svou žalobu stáhla, čímž se mu otevírají dveře k nejbizarnějšímu a nejprestižnějšímu turnaji historie.

Konec noční můry z toalet: McGregor se zbavil obvinění ze sexuálního napadení

Český samuraj píše dějiny. Procházka může být nejlepším bojovníkem historie Rizinu

Tohle se jen tak nevidí. Jiří Procházka je sice globální hvězdou UFC, ale jeho kořeny a srdce zůstaly zčásti v Japonsku. Organizace Rizin, kde český bojovník odstartoval svou cestu ke slávě, na něj nezapomněla. Právě naopak, při oslavách 10. výročí ho nominovala na prestižní ocenění pro nejlepšího bojovníka historie, a to jako jediného cizince v poli domácích legend.

Český samuraj píše dějiny. Procházka může být nejlepším bojovníkem historie Rizinu

Manažer brání Ankalaeva: Chtěl jsem ho stáhnout, bojoval se sebezapřením

Čekání na návrat padlého krále se protáhne víc, než by si fanoušci přáli. Magomed Ankalaev, který v říjnu nestačil na Alexe Pereiru a přišel o pás šampiona, si dává dlouhou pauzu, přičemž jeho manažer Ali Abdelaziz nyní prozradil přesný termín i důvody, proč jeho svěřenec v posledním boji selhal.

Manažer brání Ankalaeva: Chtěl jsem ho stáhnout, bojoval se sebezapřením