top fight logo export web
Justi Gaethje ufc 274

Oliveiru ani nepovažuji za soupeře, brutálně mu rozbiju ten jeho ksicht, líčí Gaethje

Justin Gaethje říká, že mu už v neděli ráno mistrovský pás z lehké váhy bude říkat pane.

Sebevědomí je součástí každého sportu a v MMA je to možná ještě důležitější, protože stačí mírné psychické rozladění a rázem přijde vaše několikatýdenní dřina v přípravném kempu vniveč. Jak se totiž říká, zmýlená neplatí.

Justin Gaethje ovšem už před svou titulovou bitvou s Charlesem Oliveirou vyzařuje hodně vysoké sebevědomí. Ani na moment totiž nepochybuje, že by na trůnu lehké váhy nezaujal své čestné místo.

Dana White odhalil, kdo by mohl být příštím soupeřem Justina Gaethjeho

Justin Gaethje myslí na titul

„Oliveira si v posledních dnech začal až nějak moc podezřele otevírat pusu a vše korunoval hláškou, že ho ‚žádný bílý týpek nikdy neporazí‘. To mě ale opravdu nakoplo, protože jsem tomu klukovi slíbil srážku s kamionem a tu také dodržím,“ pověděl Gaethje.

„Neříkám, že to bude úplně snadná práce nebo že se dočkáte KO v prvním kole, ale dozajista vám mohu slíbit, že uvidíte Oliveiru se vzdát. Opravdu netuším, v jaké fázi zápasu to bude, ale jeho mentalita je taková, že když jde do tuhého, tak se vzdává.

Hovoří o tom, jak se mě nebojí a jak je připravený mi čelit i v postoji, ale jsem si jistý, že jakmile ho jednou napálím, tak mi hned bude skákat po nohách. Takovým člověkem, který říká jednu věc a dělá zcela jinou, já absolutně pohrdám.

Ten člověk je odklepávač, snadno se vzdává a já osobně ho nepovažuji za šampionský materiál a ani za kvalitního bojovníka, za kterého ho mnozí lidé mají. 

Protože nemá tak explozivní takedowny, pochybuju, že se mu podaří mě stáhnout na zem. A jak to bude čistě v postoji, tak mu zmaluji ksicht ještě více, než jsem ho zmaloval Fergusonovi. A pak se mi vzdá. Pamatujte na má slova!“ rozpovídal se Gaethje na předzápasové tiskové konferenci.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.