top fight logo export web
Sean OMalley titul

O’Malley: Doteď nevěřím tomu, že jsem s Verou prohrál, byla to prostá nehoda a náhoda

Sean O’Malley si přeje, abychom při pohledu na jeho profesionální rekord stále nenacházeli žádnou porážku.

Řeč je pochopitelně o zápasu ze srpna roku 2020, kdy se Sugar střetl s Marlonem Chita Verou. Tomu podlehl závěrem prvního kola na TKO, ovšem ukončení předcházelo smolné zranění jeho kotníku.

„Měl jsem poškozený nerv a kdykoliv jsem se snažil popojít dopředu, kotník se mi nezvykle protáčel. Chitu jsem několikrát dobře trefil, ale kvůli své omezené hybnosti jsem tu práci nemohl dokončit,“ vzpomínal slavný Sugar.

„Dopadlo to tak, že jsem neudržel balanc, spadl na záda, Chito se objevil nade mnou, vyslal pár loktů a rozhodčí zápas ukončil… Proto necítím, že jsem ten fight prohrál. Mé schopnosti určitě nejsou horší, naopak se nacházím vysoko nad Verou. Tohle bylo pouhé dílo nehody a náhody, která se za celou historii UFC stala tak třikrát nebo čtyřikrát, měl jsem prostě smůlu,“ přemítal O’Malley.

Kdyby Sugar ovšem chtěl, mohl si s Verou střihnout odvetu, tu ale zamítl se slovy, že to je pro něj ztráta času, neboť ví, jak vyhrát. Do budoucna by mu však těžkých soubojů mělo jen přibývat, Sean má právě uzavřít s UFC novou smlouvu, která mu zaručí vyšší výplatu a větší výzvy.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.