top fight logo export web
Paddy Pimblett ufc penize

Paddy Pimblett má speciální požadavek ke svému příštímu soupeři

Paddy Pimblett představil UFC své bojové plány a ke svému nadcházejícímu soupeři má velkou prosbu.

Liverpoolský bijec, jenž se řadí mezi největší hvězdy MMA, ačkoliv má v UFC teprve tři zápasy, by se konečně ve svém fightu rád také trochu zapotil. To, co mu bylo předhazováno doposud, považuje za oběti. Teď by chtěl naplno nechat vyniknout svůj potenciál.

Paddy Pimblett pri souboji v UFC
Paddy Pimblett

Paddy Pimblett je jedlík

„Víte, jak moc mám rád Vánoce. Spousta jídla, sladkostí, takovou hostinu si prostě nemohu nechat ujít. A proto jsem se rozhodl, že si dám zápas ještě před Vánoci. Chci se účastnit turnaje UFC 282,“ uveřejnil Pimblett svou žádost, kterou směroval do lasvegaské kanceláře k Danu Whiteovi.

„Co se samotného zápasu týče, měl bych jednu podmínku. Chci konečně nějakého soupeře, při kterém se zapotím. A toto není výzva jen pro UFC, ale také pro moji nadcházející oběť. Doufám, že ze sebe vydáš to nejlepší, abych se také konečně mohl začít trochu snažit. Už by bylo na čase,“ prohlásil ve výstupu na stanici BT Sport.

Paddy Pimblett ještě v podstatě nedávno hlásil, že atakuje své osobní maximum, hranici sta kilogramů. To byla chvíle, kdy se rozhodl s přejídáním seknout a začít se věnovat dietě. Všechny kroky nyní budou směrovat k tomu, aby do 10. prosince na UFC 282 stihl splnit hranici lehké váhy, tedy 70 kilogramů.

Doposud však ještě potřebujeme potvrzení ze strany Dany Whitea, že s Pimblettem na tomto turnaji počítá… Aby mu také nepřekazil vánoční radovánky a nezařadil ho až na nějakou kartu v příštím roce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!