top fight logo export web
Paddy Pimblett najizdi na ostrou dietu

Paddy Pimblett nasadil dietu a odhalil, kolik kilo musí do dvou týdnů shodit

Zní to možná až neuvěřitelně, ale něco málo před měsícem vážil Paddy Pimblett přes sto kilo.

Na profesionálního bojovníka vede tento fighter opravdu nezvyklý životní styl, který ovšem u širokého publika budí až nečekaně vysoký zájem. Možná je to tím, že si spousta z nás ráda dopřává a Paddy nám je příkladem, že kdo vyloženě žere, ten může být i profesionálním sportovcem.

Jakmile ovšem přišel bojový rozkaz, musela jít tučná strava a veškeré kalorické nápoje stranou. Liverpoolský bijec nastolil dietu, při které jeho chuťové pohárky vyloženě trpí. Ví ale, že když si svou práci odbude teď, bude mít na Vánoce klid.

Paddy Pimblett jidlo zapas

Paddy Pimblett a jeho drsné diety

„Jednoho podzimního večera jsem si usmyslel, že bych rád zápas ještě do konce roku… Abych se mohl na Vánoce pořádně nadlábnout… Sdělil jsem tedy svůj úmysl UFC a oni mi vzápětí odpověděli, že mi našli soupeře. Ok, hrklo to ve mně, bylo to fakt rychlé, a tak jsem bleskově nasadil dietu,“ prozradil Pimblett na kanálu ESPN.

„Koncem září jsem vážil sto kilo. Teď mám osmdesát nebo lehce přes osmdesát kilo. Za nějakých sedm týdnů jsem shodil dvacet. Do zápasu mi chybí tedy deset, přičemž z mé vlastní zkušenosti vím, že 8-9 kilo jsem schopen shodit den před oficiálním vážením.“

Pimblett se nám vrátí do akce 10. prosince, když se střetne s Jaredem Gordonem. Jedná se o turnaj UFC 282, jenž se koná v Las Vegas a kterému headlinuje český borec Jiří Procházka.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!