top fight logo export web
Makhachev Oliveira Pimblett

Paddy Pimblett predikuje, jak dopadne bitva Makhachev vs. Oliveira

Nová UFC superstar přišla se zajímavou analýzou, v níž rozebírá potenciální průběh a výsledek titulové bitvy Oliveira vs. Makhachev.

O divizi lehké váhy se hovoří, že je nejvíce nabitá kvalitou. Působí zde mnoho zajímavých jmen, přičemž Oliveira s Makhachevem minimálně teď z toho papírového hlediska všechny převyšují.

Paddy sám působí v téže divizi a věstí, že i jemu je souzeno, aby se stal šampionem. Pokud se naplní jeho předpověď, pak by o mistrovský pás jednoho dne zabojoval proti brazilskému „do Bronxovi“.

Paddy Pimblett ufc mma talent

Paddy: Rozhodne nasazení a agresivita

Všichni věří, že je Makhachev nejlepším grapplerem v UFC. Jeho styl boje se ale zakládá na postupném lámání soupeře. To jeho brazilský protějšek má daleko impulzivnější nástupy a nebojí se chodit do výměn i s těmi nejtvrdšími ranaři.

„Tohle bude těžký fight pro oba borce, ale osobně se domnívám, že je Charles lepším a komplexnějším borcem. Když sleduji jeho zápasy, přijde mi dost nevyzpytatelný. Nebojí se přijmout ránu, ale sám umí rozdávat pořádné bomby,“ řekl Paddy.

„Podstatné jsou také zkušenosti. Islam ještě nebojoval s tou naprostou špičkou, což se o Charlesovi říct nedá. Za svou kariéru se utkal s těžším kalibrem soupeřů a ukázal nám, že se dokáže reinkarnovat, když mu hvězdy nejsou nakloněny,“ připomínal Charlesovy klady.

„Za mě tedy v tomto zápase rozhodnou zkušenosti, nasazení a agresivita. Věřím, že Oliveira něčím překvapí a že tento souboj ukončí před limitem. Konec přijde do třetího kola,“ zní Paddyho předpověď.