top fight logo export web
Paddy Pimblett ufc mma talent

Paddy Pimblett předvídá, jak dopadne titulová bitva Oliveira vs. Gaethje

Paddy Pimblett je dle svých vlastních slov budoucím šampionem lehké váhy. Než se ovšem k titulu dostane, kdo mu bude dělat „dočasného“ zástupce?

Sebevědomí jako tento liverpoolský mladím má vskutku jen málokdo, přesto je nutné podotknout, že abyste na té profesionální úrovni prorazili, musíte se umět prodat.

Paddy si díky svým excelentním výkonům a famózní show nyní říká v UFC o zvýšení platu a Dana White nakonec nebude mít jinou možnost než mu vyhovět.

Jak ovšem tento talentovaný anglický bijec tipuje dění v lehké váze, v níž i on sám působí?

„Myslím si, že nás čeká dobrý titulový zápas, nicméně Gaethje je můj oblíbený fighter. I Oliveiru uznávám, ale Gaethje si mě získal svou nekompromisností, a proto věřím, že i teď vyhraje,“ řekl Pimblett.

Chandler Oliveira

Charlesovou největší zbraní je jeho jiu jitsu, v posledních zápasech nám ovšem ukázal, že si ani v postoji nevede špatně. Dokáže však ustát Justinovy bomby?

„Podle mě má Justin natolik skvělý wrestling, že ho Oliveira nedostane na zem. A pokud se to udrží v postoji, tak neexistuje šance, aby vydržel nápor Gaethjeho úderů. Tohle může skončit klidně v prvním kole na KO/TKO,“ myslí si Pimblett.

A než se rozkoukáme, uplyne několik měsíců a na trůnu lehké váhy stejně dojde k výměně stráží.

„Je to v podstatě jenom otázka času. Už teď jsem nejvíce slavným fighterem současnosti, brzy budu i šampionem a pak společně vyprodáme Anfield,“ plánuje si liverpoolský bijec.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.