top fight logo export web
Valentina Shevchenko mma ufc trenink

Peña nebo Nunes? To je jedno, porazila bych je obě během jedné noci, věří Shevchenko

Valentina Shevchenko se stále hodlá přesunout o hmotnostní kategorii výše a vyzvat šampionku bantamové váhy.

Dana White už s ohledem na nepřízeň osudu trilogii mezi Shevchenko a Nunes zavrhl, nicméně nový sled událostí by jeho názor přeci jen ještě mohl změnit.

Momentálně se vyjednává odveta mezi Peñou a Nunes, která ještě nemá přesně domluvený termín. Až se ho ale dozvíme, začne se podle něho řídit zejména šampionka muší váhy Valentina Shevchenko, která bude mít s vítězkou své vlastní plány.

„Ten pás bantamové váhy je stále něčím, co mě velmi láká, rozhodně se tedy o něj ještě budu ucházet,“ potvrdila dominantní bojovnice, která se nejprve 11. června v rámci své divize muší váhy pokusí během obhajoby vypořádat s Tailou Santos.

„Myslím si, že až na to přijde, bude mě čekat zápas s Juliannou Peñou, protože jí o něco více věřím, že Amandu porazí i podruhé. Každopádně mi je jedno, komu budu čelit. Jsem připravena je porazit obě klidně během jedné noci,“ prohlásila sebevědomě.

Lauren Murphy Valentina Shevchenko

Pro diváky jenom dobře, aspoň si v souvislosti s dámskými kategoriemi užijí o něco více zábavy. Pochopitelně by byla lákavější trilogie mezi Shevchenko a Nunes, ovšem vše bude odvozeno od toho, v jaké formě se Amanda vrátí. Již posledně vypadala, že je svými myšlenkami v důchodu.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.