top fight logo export web
adesanya titul

Pereira: Adesanya je průměrný zápasník, umí jen nudit publikum

Historie UFC si údajně nepamatuje šampiona, který by se tak moc bál bojovat. Adesanya v zápasech často dominuje díky tomu, že umí naplno využívat ohromné délky  svých paží.

Kolikrát mu proto stačí jen ustupovat a kontrovat akce soupeřů.

Naposledy tímto stylem boje dokázal eliminovat jindy nebezpečného Killa Gorillu Jareda Cannoniera. Publikum z toho fightu ale nadšené nebylo a mnozí diváci dokonce opouštěli arenu předčasně. To je něco, co se Pereira pokusí konečně změnit.

eugene bareman israel adesanya
Israel Adesanya

Adesanya si to jen hlídá

„Je mi vyloženě zle, když vidím takového průměrného šampiona, jako je Israel Adesanya. Nulová snaha, průměrná kvalita, jen sem tam si bouchne nebo kopne. Vše tahá až na body, ostuda!“ šklebil se brazilský zápasník.

„Takhle to ale nemůžeme nechat být. Té nudy a nekvality už bylo dost. Mohu vám slíbit, že Izzyho donutím pracovat!“ uvedl Alex Pereira, který Adesanyu v minulosti již dvakrát porazil, pouze v tom kickboxerském světě.

„Máme před sebou pět kol, ale já po jeho hlavě půjdu hned od toho prvního. Jak jsem už jednou řekl, je mi zle, když vidím, jak nudného šampiona má největší MMA organizace na světě. Stydím se za něho a je mi líto i těch fanoušků, co takto nudného člověka ve svých řadách musí trpět,“ přidal Pereira v rozhovoru pro ESPN.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!