top fight logo export web
alex pereira

Pereira: Věděl jsem, že v pátém kole potřebuji KO. Za výhru hodně vděčím Teixeirovi

Alex Pereira je novým šampionem střední váhy UFC, jeho výhra se ovšem nerodila vůbec snadno. 

Událost to byla vskutku velká a jen tak nezapomenutelná. Alex před vstupem do pátého kola tahal za kratší část provazu a od prohry na body jej dělilo jen pouhých pět minut. Pak ovšem vykryl Adesanyovi low kick, poranil mu nohu a zatlačil ho do kouta, kde jej pod sérií úderů ukončil.

Alex Pereira novým šampionem UFC

„Věděl jsem, že mě čeká vskutku náročný fight,“ řekl Pereira pro MMA Fighting. „Snažil jsem se zvyšovat tempo, ale co jsem se před pátým kolem vracel do rohu, tušil jsem nejhorší. Můj tým v čele s Gloverem ke mně byl zcela upřímný. Ptal jsem se: ‚Musím Adesanyu vypnout?‘ A Glover mi odpověděl: ‚Ano, musíš.‘ Tak jsem řekl: ‚Ok, jdeme na to.‘“

Poté došlo na tu sekvenci, kterou Pereira celý zápas otočil, Adesanyu přemohl a mohl se radovat ze zisku mistrovského pásu. I když někteří doteď říkají, že to bylo sporné…

„Lidé si mohou říkat, co jen chtějí, ale pravda je, že jsem Izzyho trefil několika velmi tvrdými údery. A rozhodčí tam je od toho, aby chránil zápasníky. Takže proti jeho rozhodnutí nic nenamítám, naopak jej chválím,“ vyjádřil se.

A velký díky pochopitelně putuje k jeho rohu. „Samozřejmě hodně děkuji Gloveru Teixeirovi. Měl na mě velký vliv a dost mi pomohl. Jak s tréninkem, tak potom v zápase psychicky. Velmi si vážím jeho pomoci,“ završil Pereira.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!