top fight logo export web
yan omalley

Petr Yan zpochybnil práci UFC rozhodčích. Co vzkázal Danu Whiteovi?

„Nas*at na rozhodčí!“ zněla erupce vzteku Petra Yana, který v UFC podruhé za sebou prohrál na body. Opět údajně sporně, ale tentokrát chce satisfakci.

Nejprve jej na split decision porazil Aljamain Sterling a následně jej úplně stejným poměrem srazil i Sean O’Malley. Zejména v tomto druhém případě se diskutuje o tom, že UFC „cíleně“ favorizuje americké bojovníky.

Jako by nám to připomínalo Martínkův případ z polské KSW. Zde ovšem O’Malley oproti Yanovi skutečně vyslal více signifikantních úderů a napáchal více škod. Co ale mluvilo v prospěch Yana, to byla kontrola boje na zemi a úspěšně doručené takedowny. Jako by se však tyto dva faktory do hodnocení ani nepočítaly.

„Nas*at na rozhodčí!“ napsal ruský bijec krátce po prohraném utkání na své sociální sítě a ukazoval tak, jak v něm bublají emoce.

petr yan Omalley
Petr Yan se právě chystá hodit O’Malleyho na zem

Když se jej ale následně server UFC Russia zeptal, co ho nejvíce štve, tak odpověděl následovně: „Štve mě hlavně to, že nevíte, jaká kritéria jsou bodována. V minulém zápase Sterlingovi bodovali zem, i když mi tam moc neublížil. Teď jsem já kontroloval zem, a to dost dlouho, ale žádné body jsem za to snad ani nedostal.“

Dana White před tímto zápasem říkal, že kdo jej vyhraje, vyslouží si další šanci v boji o titul. Tedy proti Aljamainu Sterlingovi. S tím se ale Petr Yan nehodlá jen tak smířit.

„Přijde mi, že jsem v každém dosavadním zápase byl vždy lepší, a přesto jsem nevyhrál. Tohle už nemůžeme nechat jen tak být, a proto bychom si s O’Malleym měli nejdříve dát odvetu,“ navrhl Danu Whiteovi. A vzhledem k tomu, jak byl jejich zápas jinak těsný, by se mohl dočkat přívětivé odpovědi. Uvidíme.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!