top fight logo export web
Anderson Silva box

Pochybnosti? Slavný Silva přiznává, že s Jakem Paulem může prohrát

Anderson Silva před bojem s Jakem Paulem nevyzařuje takové sebevědomí, jaké byste od UFC rekordmana mohli očekávat.

Opět se tím jen přiživují dřívější spekulace, zdali Jake nemá své zápasy podplacené. Žádný z aktérů to pochopitelně nepřizná, jen je lidem divné, jak si takový uznávaný bijec, jako je Anderson Silva, nemůže být jistý svými schopnostmi.

„Celý život trénuji tvrdě, prakticky nikdy jsem se nezastavil, ani po konci v UFC. Bojové sporty nedělám jen kvůli sobě, ale především kvůli fanouškům, kteří jsou mým motorem. Jen jejich přízeň mě žene kupředu a nutí mě pokračovat,“ řekl Silva.

„Slibuji vám, že ze sebe vydám to nejlepší, ať už proti mně stojí kdokoliv. Vždy se připravuji tak, jako bych měl bojovat s mistrem světa. Podobně to bude v duelu proti Jakeu Paulovi,“ počítá s tvrdou prací.

Je možné, že mě Jake Paul porazí, připouští Woodley. Pro trénink plánuje oslovit legendu

„Vím, že je mezi mnou a jím velká věková propast. On představuje novou krev, hladovou krev. Mnoho soupeřů přede mnou jej podcenilo a pak toho litovali. Ano, Jake je mladší, může být výbušnější, takže se klidně může stát, že mě něčím překvapí. Třeba mě porazí,“ připouští si případný nezdar.

„Netvrdím ovšem, že prohraju, ale kdyby náhodou, určitě to neovlivní můj odkaz a vše, čeho jsem v bojových sportech dosáhl,“ dodal Silva během tiskové konferenci k duelu, jenž se uskuteční 29. října.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!