top fight logo export web
Paulo_Costa4

Pozor! Paulo Costa možná v UFC končí: Chci více peněz, nebo na vás se*u!

Paulo Costa se měl podle původního scénáře na UFC 284 střetnout s Robertem Whittakerem. Z této bitvy však nakonec možná nic nebude.

Ačkoliv již UFC zmíněný střet oznámilo, Paulo Costa nyní v Submission Radiu odhalil, že zase až tak jistého vůbec nic není. Ve skutečnosti tomuto duelu předchází mnoho překážek, které je třeba překonat. Tou hlavní je finanční otázka věci.

„Aby bylo jasno, zápas s Robertem Whittakerem je jedním z největších, které bych chtěl podstoupit. Moc mě to motivuje se utkat s někým tak velkým, jako je Rob. Vězte však jedno, zadarmo bojovat rozhodně nebudu,“ sdělil Paulo Costa.

„Od roku 2017 si v UFC vydělávám stejné peníze. K žádnému navýšení mzdy ani jednou nedošlo a mě to už sere. Za těch pět let jsem se pral s celou elitou střední váhy, ale pořád dostávám prachy, jako bych byl nějaký zku*vený začátečník!“ čílil se.

Paulo Costa chce sanci v UFC
Paulo Costa

„UFC má přitom největší základnu fanoušků, ty peníze tam jsou. Takže pokud se můj plat výrazně nezvýší, tak žádný fight nebude. Já jsem také člověk, který potřebuje platit účty. Chcete si mě udržet? Tak mi zaplaťte, co si zasloužím, nebo mě pusťte, ať můžu jít jinam,“ řekl brazilský bijec, který má s UFC platnou smlouvu už jen na jeden zápas.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!