top fight logo export web
Cerroneho prohra nezůstala bez reakce. Veterán Diego Sanchez se mu musel nahlas vysmát

Pravda je taková, že jsem to měl zalomit už dříve, přiznává Cowboy Cerrone

Bylo to těžké, nechtěl se vzdát, ale nakonec si přeci jen přiznal, že jeho síly odešly už před více než dvěma lety.

I když nikdy neměl ve své moci mistrovský pás, stal se i tak Donald Cerrone neodmyslitelnou ikonou hvězdné UFC.

Díky přízně ze strany Dany Whitea bylo slavnému „Cowboyovi“ dovoleno v organizaci pokračovat, ačkoliv už nepodával zrovna přesvědčivé výkony. Jakmile se ale ta šňůra proher až moc protáhla, pochopil i sám Cerrone, že to měl zabalit mnohem dříve.

Cowboy Cerrone a konec kariéry

„Těžko se mi to přiznávalo. Myslel jsem, že ty síly ještě v sobě mám a že se dokážu chytit. Byla to ale spíše má touha a láska k tomuto sportu, co mě držely stále v chodu. Ve skutečnosti jsem na to už neměl,“ přiznával Cowboy, který z této skutečnosti nebyl ani sklíčený. Je vidět, že nad tím přemýšlel již delší dobu.

„Nezáleží na tom, co jsem vám dříve říkal (že bude ještě pokračovat). Chvíli před tímto bojem jsem věděl, že bude můj poslední. Pravda je taková, že jsem to mohl zalomit už dávno předtím, než se to takhle posralo. Ale co už. Paradoxně se cítím teď volněji, když je to vše za mnou,“ pověděl.

O budoucnost má prý postaráno. „Stanu se filmovou hvězdou a budu pořád pít pivo tak moc, až se mi nafoukne břicho, že si neuvidím ani na péro,“ smál se. „Každopádně tohle byl perfektní turnaj. Las Vegas, vyprodaná hala, skvělí fanoušci. Doufejme, že se jednou podívám do Síně slávy UFC,“ přál si závěrem legendární Cowboy Cerrone.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.