top fight logo export web
Beneil Dariush ufc mma

Připadám si jako král bez koruny, tvrdí Dariush. Co vzkázal konkurenci v divizi lehké váhy?

Beneil Dariush již déle nehodlá přihlížet tomu, jak ho ostatní borci v žebříčku předskakují. Proto sám sebe jmenoval šampionem.

V UFC to bohužel občas funguje tak, že jste-li atraktivním bojovníkem, dostáváte v boji o pás přednost. Divize lehké váhy je bohužel velmi nabitá kvalitou, což staví Beneila Dariushe, jenž má mimochodem na kontě sedm výher v řadě, na druhou kolej.

Jelikož se ví, že nyní o pás bude bojovat Oliveira s Makhachevem, přičemž vítěze hned na to vyzve Volkanovski, rozhodl se Dariush zařídit po svém. Odstartoval jakousi vlastní ligu, kde je však králem bez koruny.

Beneil Dariush ufc zapas nazor
Beneil Dariush

„Jsou věci, které bohužel neovlivním. V UFC jsem jedním z nejlepších bojovníků, a přesto mi to nestačí k tomu, abych bojoval o jejich pás. Vzhledem k tomu, že to čekání trvá již velmi dlouho, jsem usoudil, že bude lepší, když se o to už přestanu starat. Ve své podstatě jsem šampionem, i když jsem regulérně o žádný pás nebojoval,“ prohlásil Dariush v interview pro Helen Yee.

„Rozhodně nejsem tím, kdo tu bude klečet a prosit o šanci. Nyní se střetnu s Mateuszem Gamrotem, což beru jako takovou titulovou obhajobu. Kdokoliv z vás se se mnou teď utká, to beru jako obhajobu,“ vzkázal divizním konkurentům třiatřicetiletý americký bijec, jenž může tento trashtalk cíleně používat i proto, aby si ho konečně někdo všiml. Právě na dobré show je mnoho zápasů dneska postaveno.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!