top fight logo export web
Paddy Pimblett ufc penize

Proč bych se někam hnal, když si vydělám víc peněz mimo UFC? reaguje Pimblett na kritiku

Je to jedna z nejvýraznějších postav současné MMA scény, přesto odmítá být více aktivní. A za to čelí kritice.

Paddy Pimblett si vytyčil vlastní podmínky, za kterých hodlá přijímat fighty a pokračovat na své UFC pouti, která zatím čítá dvě výhry v prvním kole.

Aby tento talentovaný liverpoolský bijec přehodnotil své plány, dožaduje se od organizace zvýšení platu, který konečně bude odpovídat jeho kvalitám.

Paddy Pimblett si diktuje podmínky

„Když jsem přišel do UFC, říkal jsem, že chci dát o sobě vědět, což je jeden z mých hlavních cílů i teď. Co ovšem nedokážu přijmout, je to, že si zde vydělávám mnohem méně, než jsem si vydělával v Cage Warrirors,“ vypíchl hned na úvod Pimblett.

„Pokud si lidé tedy stěžují, že nejsem dostatečně aktivní, je to jen jejich problém. Proč bych měl být více aktivní, když si vydělávám více peněz mimo UFC? Proč bych měl mít čtyři zápasy ročně, když mi to za tu dřinu nestojí?“ dotazoval se.

„Lidé se mě neustále ptají, proč si dopřávám takové gurmánské speciality a proč nevyhledávám zápasy s Makhachevem, Fergusonem a podobnými soupeři. Hele, lidi, klídek, na tato jména bude dostatek času v budoucnu. Utkám se s nimi v horizontu tří let. Stejně se mi to zatím finančně nevyplatí,“ dodal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.