top fight logo export web
Jiri Prochazka hlasi velke zraneni

Procházka chtěl bojovat i s přetrhanými vazy, mohl by si způsobit ale trvalé následky

I navzdory krutému zranění byl Jiří Procházka připraven naskočit do bitvy s Gloverem Teixeirou. Všechny strany jeho odhodlání ovšem potlačily.

Není to tak dávno, co UFC zatajil své zranění TJ Dillashaw a všichni víme, jak to nakonec dopadlo. S pokročilým wrestlingem šampiona Aljamaina Sterlinga si nevěděl rady a dvě kola dostával hrozné bití.

Dillashawovi ovšem „pouze“ vyskakovalo rameno, Procházkův případ je ještě horší. Český samuraj má zpřetrhané vazy, což znamená, že je kompletně bez jedné ruky. A na Glovera chtěl tedy vyrukovat coby jako jednoruký válečník.

Jiri Prochazka uz je v Las Vegas a pripravuje se na odvetu v UFC
Jiří Procházka se vzdal titulu

Jiří Procházka na UFC 282 nebude

„Ke zranění došlo koncem minulého týdne při wrestlerském tréninku, Jiří při hodu špatně dopadl na rameno a bohužel si ho zranil,“ řekl pro iSport.cz člen Procházkova týmu Michal Šauer. „První dny bylo vyčkávání, jestli se rameno nezlepší, protože Jiří chtěl stále do boje. Chodil na rehabilitace, ale pak samotná magnetická rezonance ukázala, že to je špatný a že nebude moct zápasit,“ přidával.

„Konzultovali jsme to s předními českými lékaři a přirovnali to k situaci, jako by šel do zápasu se zlomenou nohou. Není to prostě dost dobře možné. Respektive, i kdyby to zvládl a nastoupil, mělo by to s největší pravděpodobností trvalé následky. Takhle půjde na operaci, tři až čtyři měsíce s tím nebude moct dělat vůbec nic. Pak se vrátí do přípravy a následně do zápasu. Je to lepší než riskovat zbytek kariéry,“ dodal Šauer.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!