top fight logo export web
jiri prochazka vykon hodnoceni

Procházka otevřeně o výkonu s Teixeirou: Tohle mě nutí a motivuje na sobě makat

Výhra byla v podstatě dílem náhody, přiznává sám nový šampion polotěžké váhy UFC, který je odhodlaný na sobě tvrdě makat, aby už nic na osudu neponechával.

Pravý bojovník, zejména pak šampion, není nikdy spokojený s předvedenými výkony. A Jiří Procházka, který si zatím v UFC drží stoprocentní bilanci, moc dobře ví, že je po duelu s Gloverem Teixeirou ještě co zlepšovat.

„Nyní vnímám, že mám sakra na čem pracovat. Musím do toho šlápnout, protože už nehodlám opakovat, co se stalo teď. Mám toho fakt dost.

Proti Teixeirovi jsem zápas přežíval a na konci teda vyhrál. Vypadá to, jako by přišla štěstěna a řekla: ‚Tak tu máš.‘ Ne! Já chci zápasy držet ve svých rukách. Jako v prvním a druhém fightu v UFC. Při premiéře jsem trochu tlačil na pilu, ale bylo to tam. Teď jsem to po…

Je to paradox. Jsem šampion, ale předvedl jsem jeden z nejhorších výkonů. Taky jsem to řekl hned v kleci po výhře. Chci být upřímný před sebou i světem. Nikomu nekecat,” přiznal Procházka serveru iDnes.

jiri prochazka pas oslava brno

Jirka se tedy pokusí do příště uklidnit mysl a udělat pár změn, aby mohl opět věci držet pevně ve svých rukou. A kdo ví, na koho osud ukáže příště a kdo se stane jeho prvním titulovým vyzývatelem.

Jak Dana White řekl, ve hře jsou pravděpodobně tři jména: Jan Blachowicz, Anthony Smith a Magomed Ankalaev. Sám Procházka by ale klidně dal odvetu i Teixeirovi.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.