top fight logo export web
burns masvidal

Prosím, už nebreč, oba víme, že bych tě dobil jako prase, odpovídá Masvidal Burnsovi

Jorge Masvidal už má dost Burnsova fňukání. „Víš, že na mě v boji nemáš, ale dám ti tu příležitost, když furt brečíš.“

Gilbert Burns svými veřejnými stížnostmi přeci jen docílil svého. Před pár dny prohlásil, že mu Jorge Masvidal odmítl ne jeden, ne dva, ale rovnou tři termíny k vzájemnému souboji.

„UFC se nás snažilo naplánovat na listopad, prosinec i leden. Já pokaždé souhlasil, Jorge pochopitelně vždy přišel s nějakou výmluvou. To znamená, že na něj už seru. Nechce mi čelit, bojí se, nehodlám s ním ztrácet čas.“

Celá situace nabrala poněkud rychlých obrátek. Co se Masvidal doslechl o Burnsově výpovědi, vzal si to poněkud osobně, a tak rázně odpověděl.

„Ty sráči, víš o tom, že jsem měl úplně jiné starosti. Nebyl čas se ti ozvat, teď jsem si ho však udělal, a tak reaguji. Takže, Gilberte, zaprvé jsem nikdy, a to zdůrazňuji, nikdy nesouhlasil s tím, že budu zápasit v listopadu, prosinci nebo lednu. A zadruhé jsem měl na práci jiné věci, jako jsou stání u soudu, kvůli kterým jsem nemohl tušit, kdy a proti komu se vrátím,“ uvedl Masvidal, jenž čelil žalobě za napadení Colbyho Covingtona.

„Dneska už je ta atmosféra ale přeci jen klidnější, takže hádej co. Pokud chceš, abych ti nakopal prdel, moc rád to zařídím příští rok v březnu v Anglii. Pokud bys nechtěl, tak zavři hubu, protože jsi pouhá krotká fena, která nebude schopna jediného slova, kdyby mě někde venku potkala,“ přiostřil.

„Oba víme, že bych tě dobil jako prase, tak už prosím nebreč, nestěžuj si a odpověz, jestli do toho v březnu jdeš,“ završil Masvidal, který má na kontě aktuálně tři prohry v řadě, a i sám Dana White mu řekl, že pokud chce opět bojovat o titul, musí si na konto připsat alespoň jednu, lépe však dvě výhry.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!