top fight logo export web
jiri prochazka ko reyes

Reyes je zlomený. A mohou za to Procházka s Jonesem, myslí si Smith

Proč se Dominick Reyes už více než rok neobjevil v nitru otkagonu UFC? Údajně za to mohou Jon Jones s Jiřím Procházkou.

Anthony Smith nám ukazuje, že i když je to stále aktivní bojovník, tak už se pomalu připravuje na dráhu komentátora či zápasového analytika. To je již teď takové jeho druhé povolání, z něhož rád vysílá své zprávy do světa.

Momentálně se zaměřil na situaci ve své divizi polotěžké váhy, kde nyní vládne šampion Jiří Procházka, který se při cestě na vrchol střetl i s Dominickem Reyesem. A právě Jirka byl loni v květnu Reyesovým posledním hřebíkem do rakve.

„Dominick nám ukazuje, že je mentálně slabý. Spousta bojovníků musí být připravena jak na úspěchy, ale také na pády. Jenže tohle je něco, co on doposud neznal,“ dal se do vysvětlování „Lionheart“ Smith.

„Jen si vzpomeňte, že než Reyes narazil na Jonese, tak ještě nikdy neprohrál. Pak ho Jones, podle mě velmi nezaslouženě, porazil, a rázem se s tím nedokázal vypořádat.

Potom dostal KO od Janka a následně další KO od Procházky. Tam muselo Reyesovo sebevědomí nejvíc narazit. Teď je zlomený a rozhořčený zároveň, jelikož mohl být šampionem, ale místo toho má tři prohry v řadě a je možná jednu dvě prohry od konce v UFC.

Proto se mu nedivím, že si teď dává na čas. Musí si to urovnat v hlavě a vrátit se, až bude připravený. Až bude sám se sebou srovnaný. Mně takovéto věci nedělají problém, protože jsem už zkušený zápasník. Znám obě strany této hry. Pro některé bojovníky je to ale nové,“ zanalyzoval Smith.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.