top fight logo export web
Rockhold Chimaev Costa

Rockhold: Já i Chimaev bychom Costu hravě porazili

Ano, čtete dobře. Luke Rockhold tvrdí, že je pro něho Paulo Costa velmi snadný soupeř… Tak proč s ním tedy prohrál?

Když se Luke vracel po tříleté pauze do klece, dostal za soupeře Paula Costu. S ním předvedl tříkolovou, poměrně krvavou bitvu, která došla až do bodového rozhodnutí. Z toho si brazilský bijec odnesl jednomyslnou výhru.

Lukemu to přeci jen nedalo a o několik týdnů později se k tomuto souboji vrátil. Přiznal, že se toho večera necítil ve své kůži, došly mu síly a vlastně ani nebyl vůbec motivovaný. Kdyby v něm ten oheň hořel, dnes bychom jej opěvovali jako vítěze.

Luke Rockhold ufc mma
Luke Rockhold

Luke Rockhold si stále věří

Paulo Costa není tak dobrý zápasník. Jeho wrestling je nulový, a proto by ho kdokoliv s lepší zemí porazil. Bohužel pro mě, já do toho duelu s ním vstupoval už velmi unavený a po prvním kole jsem vůbec nemohl,“ vracel se Rockhold k zápasu, jenž se uskutečnil 20. srpna v Salt Lake City.

„Nemám Khamzata Chimaeva rád, podle mě se nechová jako profesionál, ale co se týče stylu boje, tak věřím, že by Paula porazil. Stejně tak bych ho porazil i já, kdybych se nevyčerpal. Nevím, co se stalo, ale v tom boji jsem nebyl sám sebou,“ popisoval Rockhold v Submission Radiu.

Na jednu stranu to zní jako výmluva, na druhou stranu je Salt Lake City velmi neoblíbeným místem mnoha zápasníků. Kvůli své netradiční poloze (1290 metrů nad mořem) zde vícero bojovníkům, co na zdejší prostředí nejsou zvyklí, rychle dochází síly.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!