top fight logo export web
rockhold adesanya pereira

Rockhold odhalil, jaký zásadní faktor rozhodne válku Adesanya vs. Pereira

Bývalý šampion Luke Rockhold nevylučuje, že by Adesanya nemohl svůj pás obhájit. Potřebuje k tomu ovšem jednu zásadní věc.

I navzdory všem papírovým předpokladům, které vyznívají v Adesanyův prospěch, převládá názor publika, že Pereira v ostře vyhlížené titulové bitvy vyhraje.

Na stranu brazilského vyzývatele se přiklání i sám bývalý šampion Luke Rockhold, který ovšem nevylučuje, že by Adesanya svůj pás nyní nemohl obhájit. Potřebuje ovšem předvést takticky bezchybný výkon, což se mu podaří pouze tehdy, pokud bude mít klidnou mysl.

Adesanya vs Pereira na turnaji UFC 282
Adesanya vs. Pereira na turnaji UFC 282

UFC 282: Adesanya vs. Pereira

„Vždy jsem přiznával, jak se mi líbí Alex Pereira. Ten člověk přinesl do střední váhy čerstvý vzduch. Je to skvělý postojář, dobře rýsuje údery a je velmi tvrdý. Minulost nám navíc ukázala, že zná Adesanyovo číslo, proto klidně může vyhrát i potřetí,“ uvedl Rockhold v interview u Helen Yee.

„Za sebe tedy sázím na Pereiru, ale nepopírám, že by Adesanya nemohl vyhrát. Za vůbec nejdůležitější faktor v tomto zápase považuji psychické rozpoložení. Alex se mi jeví sebevědomější, ale kdo ví, třeba to pak v zápase bude naopak,“ poznamenává.

„Jestli má Israel svůj pás obhájit, potřebuje předvést takticky bezchybný výkon. Nesmí dělat žádné chyby a být plně soustředěný. A toho docílí pouze tak, že bude mít klidnou mysl. Nesmí se nechat rozhodit vnějšími vlivy. Nesmí nechat Pereiru, aby mu vstoupil do hlavy… Bude to mít ale hodně těžké,“ míní Rockhold.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!