top fight logo export web
luke rockhold debut mma vyjadreni

Rockhold vysvětluje, proč hravě porazí Adesanyu, ale nikoli Whittakera

Luke Rockhold pevně věří, že mu je souzeno, aby se znovu stal šampionem. Zejména, pokud ten pás bude moct sebrat Israelu Adesanyovi.

Nigerijský šampion je v rámci své divize neomylný, ale údajně nečelil ještě tak pokročilému zemaři, jako je Luke.

Ten své schopnosti poslední měsíce rozvíjel po boku zkušeného Khabiba Nurmagomedova, díky němuž nabral velmi potřebné sebevědomí.

„Vím, jak bojovat proti Izzymu, byl by to velmi jednoznačný plán s jasnou taktikou,“ promluvil Rockhold v interview pro MMA Junkie.

„Pro mnohé je Izzy náročnou hádankou, prakticky nevyřešitelnou, pro mě je to ale procházka růžovou zahradou. Opravdu snadná záležitost. Jelikož nemá žádnou zem, tak ho tam zničím. Rozhodně s ním nestrávím ani sekundu v postoji. Bude čistá válenda,“ prozradil.

A jelikož styly dělají zápasy, bude Rockhold doufat, že se vyhne jiným soupeřům, kteří ho naopak mohou kontrovat.

Rockhold Khamzat Chimaev

„Naopak bych se teď nejraději vyhnul Robovi Whittakerovi. To je velmi komplexní fighter s dobrou obranou proti strhům a ještě lepší zemí. Tam, kde bych nad Izzym jasně dominoval, by Rob mé přednosti eliminoval. Stoprocentně je pro mě tohle momentálně nejtěžší soupeř, jakého mohu ve střední váze potkat,“ ví Rockhold.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!