top fight logo export web
nate diaz zapas vyzva

S koncem v UFC Nate Diaz vzpomíná na nejlehčí zápas, jaký kdy měl

S koncem v UFC Nate Diaz vzpomíná na nejlehčí zápas, jaký kdy podstoupil. Paradoxně jej prohrál.

Když se Nate jmenoval šampionem, nemluvil jen tak do větru. Ostatní bojovníci si na šampiony jen hrají, popřípadě si vybírají vhodné soupeře anebo nebojují tak, jak by měli. Nate byl v tomto ohledu vždy jiný.

„Loučím se s UFC jako jediný skutečný šampion. Máte tu Kamaru Usmana, který se chová jako nějaký GOAT, ale potom ho uspal týpek, kterého já jsem porazil (Leon Edwards). A to je tak trochu paradox, protože jsem do duelu s ním vstupoval zraněný, a i tak mohu říct, že se jednalo o nejlehčí fight mé kariéry,“ svěřil se Diaz.

„Měl jsem nejlehčí fight proti člověku, který je v UFC nyní šampionem. Takže vidíte. Ale určitě tím Leonovi neberu jeho zásluhy. Všechna čest tomu týpkovi, že se dokázal vypořádat s Usmanem, který si o to už nějakou dobu říkal,“ přidal.

nate diaz ufc souper konec

A tak se Nate tedy v sedmatřiceti letech vybojoval ze smlouvy s UFC. Na tiskové konferenci stihl ještě prozradit, že se nyní plánuje vydat do jiného sportu, konkrétně do boxu, kde hodlá napravit reputaci bojovníků, jako jsou Conor McGregor, kteří zde po přesunu z MMA klece zklamali.

Aniž bychom museli brouzdat někde daleko v historii, tak víme, že si Nate už během jara domluvil boxerský zápas s Jakem Paulem. Čekalo se pouze na to, až nebude vázán kontraktem k UFC, aby takovýto zápas mohl podstoupit. Očekávejme tedy, že na tento souboj v budoucnu dojde. V první řadě ale na Jakea Paula čeká Anderson Silva.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!