Sleduj nás

Sean O’Malley: Na Yana nemusím ani trénovat, jasná výhra

Sean O’Malley: Na Yana nemusím ani trénovat, jasná výhra
Sean O’Malley se vůbec netají tím, že se na svou největší bitvu kariéru nepřipravuje tak, jak by měl.

Petr Yan je bývalý šampion bantamové váhy. Ještě nedávno byl, a možná stále je, papírově nejsilnějším bojovníkem v divizi. Takováto fakta ze zdravého rozumu jistě není dobré přehlížet.

Sean O’Malley je ovšem člověk, který žije ve vlastním světě. V tom ještě nikdy nepohrál, a jak je vidno, tak je i neporazitelný. Proto se nemusí ani na hrozbu v podobě Yana nějak více připravovat.

Sean O Malley pri boji v UFC Sean O’Malley

Sean O’Malley má jasno


„S*át na Petra!“ uvedl Sugar ve svém podcastu. „Lidé mě pořád kritizují: ‚Hele, ty bys měl dělat tohle a tamto.‘ Jenže nikdo z vás nežije v mé kůži. Nevíte, čeho jsem schopen,“ vyjasňoval.

„Kdybyste mě znali, tak víte, že Petr je soupeř, na kterého nemusím ani trénovat, abych ho porazil,“ předeslal velmi pohotově.


Co ovšem nějaký respekt k protivníkovi a jeho kvalitám? Přeci jen je Yan prvotřídní postojář, špatně čitelný a velmi agresivní.

„Neříkám, že Petra nerespektuji. Všechna čest za vše, co ve své kariéře dosáhl. Pouze si jsem vědom jeho a mých kvalit, které jsou diametrálně odlišné. Pevně věřím ve svou výhru,“ uzavřel O’Malley.

https://top-fight.cz/box/fury-joshua-je-podle-me-jenom-pozer-na-tyhle-typy-ani-nemusim-trenovat/

Další články

Zklamání pro natěšené fanoušky. Vysněný superzápas světových šampionů se podle vedení definitivně rozplynul

Skrýval se za oponou chystaného historického galavečera v Bílém domě pečlivě utajovaný superzápas? „O to, jaké duely aktuálně domlouváme, se vůbec nestarejte,“ odsekl novinářům s kamennou tváří šéf UFC Dana White a následně smetl ze stolu veškeré divoké spekulace o tom, že se na trávníku amerického prezidenta měli původně poprat elitní šampioni Islam Machačev a Ilia Topuria.

Zklamání pro natěšené fanoušky. Vysněný superzápas světových šampionů se podle vedení definitivně rozplynul

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

Tuzemská scéna bojových sportů zadržuje dech v očekávání dalšího obrovského milníku. Jiří Procházka se za pět týdnů postaví do klece v prosluněném Miami, aby na velkolepém turnaji UFC 327 zabojoval o uvolněný titul polotěžké divize proti Carlosi Ulbergovi. Zápas o absolutního krále divize vypukne pro české diváky v brzkých ranních hodinách.

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára

„Tenhle chlap dokáže vypnout světla mrknutím oka,“ pronesl na adresu Ulberga uznávaný expert a potvrdil, že dubnová bitva na slunné Floridě nepřinese žádnou odpočinkovou podívanou. Český válečník Jiří Procházka má sice na dosah znovuzískání ztraceného trůnu, pročež se ale musí vypořádat s mimořádně inteligentním predátorem z opačného konce planety.

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára