top fight logo export web
O Malley Gaethje Oliveira Ferguson Chandler

Sean O’Malley rozebral turnaj UFC 274. Na jaké sází vítěze?

Pozornost turnaje UFC 274 se bude upínat zejména na divizi lehké váhy, kde nás z hlediska žebříčku čekají dvě velmi atraktivní bitvy.

Čas se krátí a atmosféra by se dala krájet. S ubývajícím časem narůstá napětí a lidé začínají být ve svých prognózách více opatrní. Nyní už zde nemáme prakticky žádnou sázku na jistotu, jako tomu bylo před několika týdny.

Do role zápasového analytika se tentokrát vžil perspektivní „Sugar“ Sean O’Malley, jenž se během svého pravidelného podcastu pokusil předpovědět výsledky tří hlavních bitev blížícího se turnaje, který se bude konat v horkém arizonském prostředí.

Sean O Malley nazor bojovnik

Výsledky UFC 274

„Když se na tu kartu podívám, tak musím říct, že zápas mezi Oliveirou a Gaethjem je ten vůbec nejtěžší na tipování. Přátelé, tady je tak obtížné vsadit si na vítěze, že ani já vám nedám přesnou odpověď,“ povídal O’Malley.

„Držme se faktů. Charles má skvělou zem, ale často se nechává ve svých zápasech nahulit. Gaethje má neuvěřitelnou sílu, takže tam může něco trefit. Na druhou stranu nám Charles ukázal ohromné odhodlání. Když ho někdo trefí, dokáže vstát. A když se za ním ženete na zem, může úřadovat jeho skvělé jiu jitsu… Když si to sečtu, jakýkoliv scénář v tomto utkání je možný. Fakt nevím, na koho bych podal, 50/50,“ uvedl během svého streamu.

Další na řadě byli Ferguson s Chandlerem. „Tohle je podle mě pravý opak mé předchozí předpovědi. Na oko náročný fight, ale ve skutečnosti by měl být naprosto jasný. Podle mě Michael Chandler vyhraje na KO, čímž ukončí Tonymu kariéru… Nenechte se zmást, ta kariéra byla skvělá, ale u Tonyho je poznat, že opravdu stojí na jejím samotném konci,“ pověděl.

A jak dopadne dámská bitva o titul slámové váhy? „I tohle bude podle mě celkem jednoznačný fight. Když se Namajunas a Esparza potkaly v roce 2014, neměla ještě Rose tolik zkušeností. Od té doby je ale nabrala a teď je to nejlepší zápasnice v divizi. Cokoliv předtím nezvládala, teď umí dvakrát lépe. Opravdu nevidím způsob, jak tento zápas Carla může vyhrát,“ řekl.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.