top fight logo export web
Chatri Sityodtong

Šéf ONE FC vysvětluje, proč jsou jeho zápasníci mnohem lepší jak ti z UFC

Chatri Sityodtong, prezident ONE Championship, je přesvědčený, že má ve svých řadách mnohem větší kvalitu jak UFC.

O Asii se říká, že to je domov bojových umění. To je ten důvod, proč se ve ONE FC konají nejen zápasy MMA, ale i muaythai či grapplingu. Bojová umění se hodně větví a asijský velikán chce mít pod svými křídly jenom to nejlepší.

„Hlavní rozdíl je v tom, že my se skutečně zaměřujeme na bojové sporty, nikoliv na filmové hvězdy. Jde nám o kvalitu, aby lidé měli představu, co daný sport skutečně znamená. Aby věděli, že to je pořádná dřina, která si žádá hodně odříkání,“ chopil se slova Chatri Sityodtong.

„Tohle je hlavní rozdíl mezi námi a UFC. Zatímco my se zaměřujeme na pravé bojovníky, kterým se snažíme zajistit ty nejlepší podmínky, aby mohli všichni být úspěšní, tak UFC jde jenom o show. Tím samozřejmě nechci Danu Whitea pomlouvat, jelikož je to skvělý byznysmen, ale pravdou je, že nemá o MMA či thajském boxu ani páru. Vsadím se, že neumí ani správně vyslat prostý direkt,“ pustil si pusu na špacír.

„Já sám jsem vzešel z MMA komunity, mám za sebou silné bojové zázemí. Vím, co tato práce obnáší, a snažím se o všechny své zápasníky postarat. Všichni jsou to jako mé děti. To v UFC je podstatný umět dělat rachot a show a z toho pak vznikla celá ta sláva. Proto jsou moji zápasníci také mnohem lepší jak ti z UFC,“ je si vědom serverem MMA Fighting vyzpovídaný Sityodtong.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.