top fight logo export web
Alex Pereira sampionem UFC

Šéf UFC reaguje na Adesanyovu žádost ohledně odvety s Pereirou

Co Adesanya přišel o svůj mistrovský titul v duelu s Alexem Pereirou, avizoval, že si přeje okamžitou odvetu.

Israel Adesanya byl v rámci střední váhy až do minulého víkendu naprosto neomylný. V celé divizi si poradil s každým velkým jménem, než se objevil jeho známý kat z kickboxerského prostředí Alex Pereira.

S ohledem na vývoj událostí, které navíc měly takový hořký konec, se Israel Adesanya dožaduje reparátu.

„Rozhodčí to zastavil příliš brzy. Ano, Alex mě trefil, ale já byl i nadále schopný pokračovat. Sakra, projevte mi příště trochu více důvěry!“ řekl a následně se obrátil na Danu Whitea s žádostí ohledně zmíněné odvety.

„Za sebe musím upřímně říct, že proti Israelově žádosti nemohu nic namítat,“ odvětil prezident UFC. „Adesanya v celé střední váze až doposud dominoval. Jeho jediná prohra přišla v době, co se přesunul do polotěžké váhy, ale ve střední prostě dominoval…“

Oficiální to tedy není, ale je to velmi reálné. „Samozřejmě to probereme s týmem, ovšem v tuto chvíli říkám, že okamžitou odvetu nevylučuji. Je to rozhodně velmi reálný scénář,“ přiznal White pro Middle Easy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!