top fight logo export web
eugene bareman israel adesanya

Šetříme si zdraví, proto nám nejde o atraktivitu, objasňuje Adesanyův kouč

Další úhel pohledu o tom, proč Adesanya nevyvíjí žádnou větší bojovou aktivitu, nám přinesl jeho trenér.

Stylebender, který byl fanoušky v hale opět vypískán, musel všem připomenout, že fight dělají dva lidé. V našem případě šampion a vyzývatel. A je zejména na druhé straně, aby se více snažila, pokud chce získat pás.

Toto byl názor úřadujícího mistra divize střední váhy, jehož slova podpořil i trenér Eugene Bareman. Dle jeho názoru je pravým uměním, když se bojovník „nesnaží“, a přesto vyhrává. Nejvíce mu za to poděkuje jeho zdraví.

Adesanya myslí na zdraví

„Bojové sporty jsou obecně pro zdraví člověka nebezpečné. Můžete mít famózní fighty, můžete vystřihovat nádherné knokauty, ale jednou si uvědomíte, že je zdraví mnohem důležitější,“ poznamenal Bareman v Submission Radiu.

Proto mu vlastně nějaké bučení fanoušků nevadí. „Pravým uměním je, pokud toho natrefujete co nejvíce, ale sami nejste zasaženi. Tohle je skutečné umění. Kdo tohle umí, ten bude žít dlouhý a šťastný život,“ přidává.

Adesanya má založený bojový styl na hlídání si vzdálenosti. Nemusí tedy útočit. Stačí, když nikomu nedovolí vstoupit do jeho úderného pole. A shodou okolností se do toho žádný protivník ani nijak nežene, jelikož vědí, že je Stylebender mistr protiútoků.

Israel Adesanya 2021

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.