top fight logo export web
Valentina Shevchenko ufc nazor

Shevchenko? Znám její slabiny, tvrdí vyzývatelka Santos. A nebála se je odhalit

Valentina Shevchenko je v rámci muší váhy UFC naprosto bezkonkurenční, přesto taková Taila Santos věří, že ji z trůnu konečně sesadí.

Osmadvacetiletá vyzývatelka původem z Brazílie se nese na vlně čtyř působivých výher, které ji zajistily titulovou šanci. V té bude mít příležitost vyzvat prakticky neomylnou Valentinu Shevchenko, o níž se říká, že je pro ni každá obhajoba už jakousi papírovou povinností.

Taila se ovšem všechny předsudky pokusí změnit. „Vše je to o taktice a správně nastavené hlavě, já mám obojí,“ tvrdí, čímž před titulovou bitvou, která se uskuteční 11. června, ukazuje velké sebevědomí.

Valentina Shevchenko mma ufc trenink

A jakýže má být ten tajemný recept k úspěchu? „Věřím tomu, že se mi Valentinu podaří vzít na zem. Víme o ní, že je poměrně komplexní, ale její dominantou je hlavně striking. Má příprava se tedy bude zaměřovat hlavně na zem,“ poznamenává.

Přišla i chvíle na vzdání respektu. „Všechna čest Shevchence, šampionkou není náhodou. Porazila několik zvučných soupeřek, ale já i tak věřím, že ji porazím. Studuju ji, znám její slabiny a ta zem bude mou cestou,“ věří.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.