top fight logo export web
chimaev burns ufc 273 vaha

Smějte se, ale Burns Khamzata ukončí. A to hned v prvním kole! prorokuje Belal Muhammad

Belal Muhammad nabídl vysvětlení, proč Khamzat Chimaev nebude mít proti Gilbertu Burnsovi žádnou šanci.

Konečně zde také jednou máme pohled z té druhé strany barikády. Většina lidí, ne-li téměř všichni, se až doposud nesla na této pomyslné hype vlně, kterou vytvořil hladový švédský Vlk.

Ten v UFC ještě neprohrál a v každém ze svých čtyř dosavadních zápasů předvedl naprosto dominantní a bonus si zasluhující výkon. Povede se mu to i popáté?

„Myslím si, že nás čeká poměrně jednoznačný fight, který Gilbert Burns vyhraje v prvním kole na KO,“ pověděl Belal Muhammad, jemuž v žebříčku velterové váhy náleží pátá příčka, a proto se na oba borce dívá jako na potenciální soupeře.

„Zamyslete se nad tím takto. Chimaev je papírový favorit, ale Burns nemusel dlouho váhat, když přijal tento fight. Není to tím, že si sám věří? Smějte se, avšak já si opravdu myslím, že na zemi ho Khamzat neudolá a v postoji nevydrží ten nápor Burnsových dělovek,“ predikuje případný děj.

„Nemyslím si, že nás bude čekat nějaké grapplingové utkání, jak se mnoho lidí teď domnívá. Naopak očekávám, že se vše podstatné odehraje na nohou a zde bude Gilbert lepší. Proto sázím na jeho KO v prvním, nejpozději druhém kole!“ vypověděl Muhammad pro ESPN.

Čtěte celou analýzu, tip a podrobnosti o zápase.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.