top fight logo export web
jiri prochazka tvar 275

Smith: Doufám, že to bylo naposledy, co jsme viděli Procházku takhle špatně bojovat

Každý má od šampiona nějaké požadavky, nějaké vize toho, jak má bojovat. Jenže Jiří Procházka má od statusu pravého šampiona prý ještě hodně daleko.

Anthony Smith musel hned na úvod zopakovat, že se nesnaží někoho vyloženě kritizovat, ale protože je to MMA zápasník, MMA komentátor, a dokonce i MMA analytik v jedné osobě, tak si podobný názor nemůže odpustit.

Když se diváci na turnaji UFC 275 dočkali hlavního zápasu večera, oba borci v něm údajně předvedli ten nejhorší výkon svého života. Jakákoliv logika či profesionalita v něm prý chyběla.

Smith hodnotí výkon Procházky

„Už teď v Procházkově stylu vidím mnoho, mnoho děr, na které by se dalo zaútočit. Kdybych s ním té noci bojoval já namísto Teixiery, dozajista bych ho donutil odklepat nejméně třikrát. A to jako fakt,“ rozpovídal se Smith.

„Každopádně Jirka je teď šampionem, a proto doufám, že to je naposledy, co jsme od něho takto špatný výkon viděli. Snažím se být realista, a tak věřím, že se z té bitvy poučí,“ přeje si.

„Všichni lidé mají nějakou představu, jak by měl pravý šampion bojovat. Očekávají od něho nějakou úroveň, ale tu jsem u Jirky ani Glovera neviděl,“ vyjádřil se ve vysílání MMA on SiriusXM.

Anthony Smith je podle svých provokativních řečí jedním z horkých kandidátů na titulovou výzvu. Aby se jí ale dočkal, musí nejprve přemoct Magomeda Ankalaeva a potom zároveň doufat, že UFC ještě neupřednostní souboj Procházka vs. Blachowicz.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.