top fight logo export web
Georges St Pierre navrat

St.Pierre: Kdybych se vrátil, tak kvůli jednomu z těchto tří soupeřů

Protože se Georges St-Pierre stále drží v plném tréninku, je s touto hrou prakticky pořád spjatý.

Je to stále ta stejná písnička, jejíž tóny nám musí znít už dost povědomě. GSP prakticky několik let nepřetržitě mluví o svém potenciálním návratu, jenom jeho odpovědi se pořád mění. Zjevně je to dáno tím, jakou má zrovna náladu.

Georges St-Pierre vs. Khabib?

„Ano, chtěl jsem se skutečně vrátit k duelu s Khabibem Nurmagomedovem, už jsme dokonce hledali s UFC kompromis, ale nakonec z toho sešlo,“ přiznával GSP. Po tomto zklamání to vypadalo, že už žádnou novou bojovou anabázi nenačne. On by ale přeci jen mohl.

Nejvíce si momentálně užívá zápasy Khamzata Chimaeva, který v něm samotném probouzí motivaci něco ještě zkusit.

„Takhle, pořád jsem v důchodu, ale pravdou je, že když sleduji Khamzata, je to, jako bych viděl sám sebe… Víte, nechci se vracet, ale kdybych se vrátil, bude to jen na jeden fight a muselo by to být zrovna proti němu,“ poznamenal v reportáži pro BT Sport.

Pak tu jsou ale ještě dvě jména. „Lákali by mě samozřejmě i Khabib s Usmanem, ale nemyslím si, že to je reálné. Vlastně pořád přemýšlím, co se mnou vůbec bude,“ přemítal.

GSP tedy pořád váhá… Jako to dělá poslední dva roky. Nejblíže k návratu do klece měl pro duel s Khabibem, jenže to ho ruský Orel i kvůli tomu, že on sám je už v důchodu, odmítl.

Zbytečné naděje bychom si tedy dělat neměli, i když je fakt, že se u spousty bojovníků v důchodu po čase objeví vzpomínky a touha zápasit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!