top fight logo export web
adesanya titul

Strickland vysvětluje, proč nudný s*áč Adesanya porazí i Pereiru

Fanoušci by se neměli radovat předčasně. Israel Adesanya opět vsadí na svou oblíbenou nudu a jakékoliv přímé konfrontaci se vyhne.

Šampion Adesanya o sobě říká, že už není tím fighterem, kterým býval. Nyní se vyvinul.

Tato slova si můžeme přeložit všelijak. Jeden rozbor nám však říká, že nyní „Stylebender“ hraje vše na jistotu. Jakákoliv atraktivita z jeho zápasů vyprchala a žádný z jeho soupeřů na tom nic nezmění. On prostě ví, jak si s nimi hrát.

„Izzy říká, že se změnil, což je holá pravda. Dříve byl napůl gay, dneska je celý. Bohužel pro nás normální chlapy a normální diváky to žádné vzrušení nepřináší. Sledujeme jednoho kokota v oktagonu, který si hraje se soupeřem, jelikož mu to jeho fyzické proporce dovolují,“ rozpovídal se Strickland.

sean strickland blazen

Co tedy od této ostře sledované bitvy očekávat?

„Podle mě to bude klasická nuda. Pereira je sice zkušený bojovník, ale Izzy před ním bude celou dobu utíkat. Celých pět kol to bude jen o odskakování. Udeř a uteč, udeř a uteč a takhle dokola. Ten zasraný sráč to zase vyhraje na body, jak má ve zvyku, protože natrefuje o něco málo více,“ předpověděl Strickland.

„Je blázen ten, kdo si na tento turnaj koupí PPV. Já osobně bych za žádné PPV neplatil. Ta nuda mi za to nestojí. Všichni víme, že se Izzy do žádné konfrontace nepustí, bude jen utíkat a ustupovat,“ zněla analýza bojovníka, který s Pereirou sám nedávno prohrál.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!