top fight logo export web
Canelo doposud bojoval jen s průměrnými soupeři! opřel se do boxerské hvězdy její příští soupeř

Tak to vidíte, Canelo by proti mně neměl šanci, naparuje se Usman

Celý boxerský svět zažil během sobotní noci velké překvapení. Král P4P žebříčku Saul „Canelo“ Alvarez jasně na body prohrál s WBA šampionem polotěžké váhy Dmitry Bivolem, čehož hned využil Kamaru Usman.

Ten se totiž s Canelem dlouhou dobu dožaduje vzájemného souboje a dlouhou dobu také tvrdí, že by boxerského krále dokázal porazit v jeho prostředí.

Sám Dana White tuto výzvu musel okomentovat slovy, že je Kamaru „naprostý blázen“, protože to je MMA fighter, který nemá v boxerském prostředí vůbec co dělat. Nigerijská noční můra si však stále jede svoji a po sobotní noci má opět plně nabito.

„Tady jste mohli vidět, co dokáže odhodlání a pevná vůle člověka. Dmitry Bivol dokázal to, co se devět let nikomu nepovedlo. Byl mentálně skvěle připravený a na body vyškolil Canela,“ rozhovořil se Usman na pozápasové tiskové konferenci turnaje UFC 274, na kterém sice nezápasil, ale i tak byl novináři vyzpovídán.

Canelo Alvarez hodnotí svůj vítězný duel se Saundersem a potvrzuje, kdo bude jeho příští soupeř

„Kdyby mě a Canela zavřeli do klece, tak bych ho zabil a nebyl by to ani žádný kompetentní souboj. Jeho tým by akorát z oktagonu vynesl mrtvé tělo. Proto jdu za ním do ringu, kde se ty šance mohou o něco vyrovnat, ovšem když do toho připočítám své odhodlání a svou sílu, můžu klidně dosáhnout něčeho jako Bivol. Samozřejmě s nějakým KO před limitem,“ věří si.

Jak se ovšem Alvarez nechal slyšet, tak i když Usmanovo odhodlání a vytrvalost vnímá a respektuje, bojovat s ním teď nechce. „Na práci mám lepší věci. Zatím chci čelit skutečným boxerům. Takovým, kteří mohou navýšit můj odkaz v tomto sportu. Teprve až budu se svou prací hotov, pak možná zvážím nějaké sranda fighty,“ řekl ještě před svou porážkou s Bivolem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.