top fight logo export web
ufc 275 prochazka titul

Teixeira: Očekávám, že do toho Procházka vstoupí po hlavě. To mi přesně vyhovuje

Jiří Procházka se nepochybně pokusí okouzlit publikum, a proto se požene za KO, jak má ve zvyku. Na to se však jeho soupeř těší.

MMA je souhrou stylů a nikdo z nás ještě neví, jak si český samuraj povede proti elitnímu wrestlerovi, jakým je Glover Teixeira.

Ten díky své zemi dokázal eliminovat i přednosti takového ranaře, jakým je Jan Blachowicz, který svou pověstnou „polskou sílu“, jak jí říká, zapomněl někde v šatně.

V Jirkův prospěch nepochybně bude hrát mladší věk, ale zdali se dokáže ubránit strhům a následnému ground & pound, to je jen otázkou. A tady se už Glover nemůže dočkat, až to zjistí.

jiri prochazka ufc 267

„Já jsem ještě bojovník ze staré školy. Vyhovuje mi, pokud je můj soupeř otevřený. Jirka je v tomto ohledu hodně podobný Blachowiczovi.

Nebude to hrát na jistotu, naopak do toho půjde naplno a bude vyhlížet nějaké KO. Přesně takto to mám rád,“ uvedl současný mistr polotěžké váhy, jenž právě finišuje přípravu na svou blížící se obhajobu.

„Jirka má na postojáře poněkud neortodoxní styl, ale zase se dost odkrývá, což mi dává výhodu. Nejenže mohu hrozit na zemi, ale i v postoji nějakým protiúderem.

Rozhodně mohu hrozit vícero zbraněmi, a proto jsem nebezpečný. Osobně si myslím, že vím, kudy povede cesta k vítězství. 11. června zjistíme, jestli mám pravdu,“ pověděl Teixeira pro ESPN.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.