top fight logo export web
Tereza Bleda prohrala v UFC

To je síla! Takto fanoušci lynčují Terezu Bledou po debutové prohře v UFC

„Dana White měl pravdu, na UFC nemá!“ To je jeden z nejčastějších komentářů, který nyní po prohře Tereze Bledé můžeme číst.

Tereza Bledá se zřejmě stala obětí přemotivovanosti i nedostatku zkušeností na té vrcholné scéně. Při svém debutu v UFC nezačala sice špatně, ale nechala moc sil v prvním kole, a tudíž její soupeřka od druhé části zápasu začala přebírat otěže.

Klíčový okamžik nastal ve třetím kole duelu. Terka si nabíhala na takedown, kvůli čemuž sklopila svou hlavu, ale nešťastně přitom narazila na kop soupeřky. KO bylo na světě a česká bojovnice může být ráda, že očividně vyvázla bez zranění.

„Nemáš na to!“

Bohužel se z nějakého důvodu neúspěch neodpouští. Terka je velmi mladá a teprve se vyvíjí, ale fanoušci, a to nejen ti čeští, jí dali tuto „ostudu“ pořádně sežrat…

„Nemá tam co dělat! Dana White měl pravdu, když říkal, že Bledá potřebuje ještě čas!“ zněla jedna z často psaných frází, které byly k vidění nejen na našich sociálních sítích.

„Dokonalý příklad nedostatku zkušeností! Tereza to přepálila v prvním kole, pak ve druhém už neměla síly. A ve třetím se ukázalo, že prostě sází na jednu kartu, což je na této úrovni strašně málo!“ zněla další připomínka.

„Bledá dostala přesně to, co si zasloužila. Pořád chtěla do UFC za každou cenu, ale neuvědomila si, že prostě na to nemá. Teď jí potkalo kruté vystřízlivění!“ psali další…

Mrzí mě, že takto lidé mluví

To lynčování zejména ze strany tuzemských fanoušků velmi zamrzí, k čemuž se vyjádřil i respektovaný trenér z pražského Renegade Gymu David Vyvážil.

„Tereza Bledá prohrála svůj první zápas v UFC a za mě jakožto sportovce a trenéra MMA je to škoda. Přál jsem jí to (ostatně jakožto každému Čechovi).

K výkonu po sportovní stránce se vyjadřovat nechci. Ale co mě zaujalo, je ta strašná nenávist mezi lidmi. Komentáře a smějící se smajlíci pod příspěvkem mluví za vše.

Nechápu, jak někdo může cítit tolik nenávisti k člověku, kterého vůbec nezná a který denně překračuje své hranice bolesti, únavy a vůle. Nemluvě o tom, že je to dvacetiletá holka, která nikomu neublížila. Akorát se snažila podat co nejlepší výkon a reprezentovala naši republiku v nejvyšší lize světa.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!