top fight logo export web
Kdo říká pravdu? Jon Jones se opět ohradil proti „lživému“ Danu Whiteovi

Tohle bude největší zvíře těžké váhy, jaké jste kdy viděli, chválí Jonese jeho parťák

Jon Jones se do těžké váhy ještě nepřesunul, ale už teď se mu hodně věří.

Počítá se s tím, že se bývalý šampion z divize do devadesáti tří kilogramů přesune mezi hmotnostní elitu v září, kdy se oficiálně utká s legendárním Stipem Miocicem.

Jak si ovšem jindy obávaný Jones povede v nové váhové kategorii, kde může být každá rána smrtící? Neriskuje tím moc, že ohrozí svou neporazitelnost?

„Jon Jones je široko daleko tím nejinteligentnějším bojovníkem. On není ten typ, který by se bezhlavě hnal do ohně za ukončením, on vás rozebere na kousky a eliminuje všechny vaše přednosti,“ hovoří Yorgan de Casto, Jonův tréninkový parťák.

„Nejdůležitější pro něho bude jen správná fyzička. Na to, že teď váží 115 kilo, tak dokáže klidně dvě hodiny v kuse mlátit do pytle a vůbec se neunaví. Takové zvíře jste vážně ještě neviděli. Dozajista to bude ohromný problém pro kohokoliv, kdo se mu postaví. Zejména Miocice podle mě přejede jak nic,“ věří.

Stoprocentně se ještě stanu šampionem těžké váhy, nepochybuje Stipe Miocic

A tak nezbývá než si počkat a přesvědčit se na vlastní oči. Dana White se navíc nechal slyšet, že už možná do duelu Jonese s Miocicem kvůli Ngannouově dlouhodobé absenci vhodí pás pro dočasného šampiona, čímž by ještě více zpestřil toto utkání.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.