top fight logo export web
usyk joshua

UFC legenda predikuje výsledek bitvy Usyk vs. Joshua 2

Oleksandr Usyk bude 20. srpna obhajovat svoje čerstvě získané pásy těžké váhy WBA, WBO, IBF a IBO. A jak to tak vypadá, v jeho výhru se hodně věří.

Anthony Joshua býval ještě před třemi lety mnohými označován za nejlepší těžkou váhu planety. Se ziskem pásů se ovšem i jeho bojový styl změnil. Jeho dravost už nebyla taková jako dříve, a když ho porazil Andy Ruiz, tak se dokonce přesunul k technickému boxu.

Proti Usykovi mu ovšem tato strategie nefungovala. Od prvních minut bylo jasné, že potřebuje do boje opět zapojit více dravosti, o což se dle vlastních slov pokusí v odvetě. „Již žádné ovlivňování mým týmem, teď pojedu podle sebe. Vracím se ke svému starému já!“ vyřkl Joshua. Bude to však na Usyka platit?

Oleksander Usyk priprava box

Jiný přístup, ale stejný výsledek, predikuje Bisping

Bývalý UFC šampion Michael Bisping se na nadcházející bitvu pokusil zaměřit, zanalyzoval ji a došel k závěru, že Joshua v ní nebude mít šanci.

„Očekávám sice, že Anthony do své hry implementuje hned několik změn, patrně bude agresivnější, ale i tak nevidím způsob, jak by tento zápas mohl vyhrát,“ uvedl Bisping ve svém podcastu.

„Věřím tomu, že Joshua bude motivovaný, bude zákeřnější, dravější a kdo ví co ještě, ale když se podívám na tu jeho práci nohou, tak mu to bude prd platné. Usyk je v jistých ohledech úplně jinde. A tohle vám přiznávám jako Joshuův fanoušek.

Usyk má dar, že dokáže analyzovat soupeře, má hodně vysoké bojové IQ. Dokáže předvídat jejich pohyby a útoky. Dokáže se skvěle hýbat, a to je jeho největší výhodou. Stačí, aby se dobře uhnul, Joshuu jednou zasáhl a rázem ho rozhodí. A pak se dočkáme stejného průběhu jako v minulém zápase,“ predikuje.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.