Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • UFC shání náhradníka, až mi zase krátce před odvetou utečeš, nařkl Yan sraba Sterlinga
UFC chce odvetu Aljamain Sterling vs. Petr Yan

UFC shání náhradníka, až mi zase krátce před odvetou utečeš, nařkl Yan sraba Sterlinga

UFC přesunulo titulový souboj Petra Yana a Aljamaina Sterlinga z 5. března na 9. dubna. Důvodem má být šampionův strach, kvůli kterému dost možná z odvety uteče.

S tímto osočením přišel Petr Yan, k němuž promluvilo samotné vedení noblesní MMA organizace. Když se ruský fighter dotazoval, proč se datum jeho souboje přesouvá, dočkal se odpovědi, že chce mít UFC pro případ nouze vyjednaného náhradníka.

„Aljamain je srab, to není žádná novinka. Už dvakrát přede mnou utekl a já bych se ani nedivil, kdyby to udělal potřetí. Jeho srabáctví je všeobecně známá věc, o které ví i UFC, proto náš souboj o měsíc posunulo, aby bylo schopné vyjednat náhradu, až on zase ustoupí,“ nechal se slyšet serverem ESPN MMA citovaný Yan.

Pokud je Sterling skutečně srab, za kterého je mnohými lidmi považován, tak to tedy vůbec nedává najevo. Spíše ukazuje svou bojovou tvář, která se nemůže dočkat, až naskočí do bitvy.

„Nemyslete si, že nevím, jak se správně připravit na nějakého soupeře. Nemluvě o tom, že jsem do prvního duelu s Yanem vstupoval zraněný, zdravotně indisponovaný a prakticky nehybný, ale titulové šance se prostě neodmítají. Teď jsem již po operaci, cítím se mnohem lépe a už se nemůžu dočkat, až tu hnusnou ruskou bramboru sejmu!“ burcoval šampion.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin