top fight logo export web
93850e47f7b649b0cdd49d6caae2e6ab443d7864

UFC zpátky v Praze? Po trumfu Procházky se naděje zásadně zvýšila!

Pokud vyrazí UFC do Evropy, můžete si být téměř stoprocentně jistí, že atmosféra a divácká kulisa zválcuje většinu turnajů konaných v USA.

Fanouškovská kultura a styl povzbuzování je prostě jiný, a navíc je pro starý kontinent každý galavečer obrovská vzácnost. Pokud chcete důkaz, stačí si vzpomenout na březnový turnaj UFC Fight Night 204, který se konal v Londýně.

Úžasná atmosféra naprosto vygradovala pekelným loktem z otočky od Molly McCann a poté díky výhrám Pimbletta, Allena a Aspinalla pokračovala párty až do úplného konce.

Nejvyšší boss organizace Dana White se obvykle emocím příliš nepoddává, ale po tomto turnaji nešetřil na diváky chválou.

ufc londyn

UFC turnaj zpět do Evropy?

Letos koncem léta je na programu další evropský event a to konkrétně 3. září Accor Arena v Paříži. Ve Francii dlouho platila pro bojové sporty striktní omezení a pořádání velkého galavečeru v MMA se zdálo jako čirá utopie.

Nyní se legislativní ledy pohnuly, a tak se město nad Seinou dočká své UFC premiéry. Vše samozřejmě podtrhuje poslední titulový vyzyvatel Ciryl Gane, který je ve své domovině prvotřídní celebritou a je jasné, že na vyprodání haly stačí jeho bitva s atraktivním Tai Tuivasou.

Právě osoba bojovníka, o kterého se dá výprava do evropského velkoměsta opřít, je jednou ze základních podmínek k tomu, aby se Dana White o podobný plán vůbec začal zajímat.

Česká republika nyní takového ambasadora má v podobě čerstvého šampiona Jiřího Procházky. Návrat do Brna po zisku titulu zaznamenaly i zámořská média a intenzitou oslav byl unešený i White.

„Ten návrat Jiřího Procházky domů mi připomenul Toma Bradeyho a Patriots, když se vrátili do města po zisku Super Bowlu. Vypadalo to dost podobně. Chceme dostávat velké zápasy všude, kde to jde. Vždy záleží na konkrétních Covid opatřeních, ale prostě budeme dělat náš byznys tam, kde to pro nás bude nejjednodušší. Každopádně bylo by neuvěřitelné udělat turnaj v Česku.“

Základní předpoklady tedy máme. Natěšeného bosse, globální hvězdu a halu, kterou si již UFC ozkoušelo.

Pokud k tomu přidáte jako titulového vyzyvatele Jana Blachowicze, za kterým stojí miliony fanatických polských fanoušků, vychází vám předpoklady pro opravdu legendární akci.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.