top fight logo export web
Pereira Masvidal 1

Útoky na rodinu? Vše je vymyšlené, brání se Masvidal. Pereirovi slíbil krvavou mstu, ne však v kleci

Jorge Masvidal byl obviněn z toho, že se sám uchýlil k útokům na rodinu, ačkoliv za to jiným lidem nadává.

Ba co víc, nejen nadává, on na ně dokonce i útočí. Stačí dát vzpomenout na stále nedávný incident z ulic Miami, kde si Jorge kvůli domnělým narážkám na rodinu vystopoval Colbyho Covingtona, jemuž dle lékařského záznamu způsobil otřes mozku.

Spousta lidí ovšem nevidí za oponu a jak se zdá, tak ani Masvidal by nemusel být úplně vzorným člověkem. Bojovník Michel Pereira přišel po své poslední výhře s obviněním, podle něhož si floridský bijec dovoloval na jeho manželku.

„Jaká to ironie, že? On si stěžuje, že mu někdo uráží rodinu, ale sám dělá to samé,“ postěžoval si Pereira krátce po svém vítězném tažení.

„Nevím, jestli to byla původně z jeho strany pouhá sranda, ale začal mi dělat do ženy. Začal si s ní psát, posílal jí nemravné návrhy a vše završil erotickým smajlíkem,“ prásknul na Masvidala, s nímž se nyní dožaduje bitvy v kleci, aby ho mohl „ztrestat“.

jedrzejczyk masvidal mma

Co to meleš, nic jsem neudělal, brání se Jorge

Každá mince má ale dvě strany, tu Pereirovu jsme již slyšeli, ale ta Masvidalova překvapivě hovoří o něčem jiném.

„Jak moc hluboko se společnost musela propadnout, když uvěřila kecům tohoto idiota, že jsem se mu dělal do manželky. Jediné, o co mu jde, je to, aby zápasem se mnou dostal rekordní výplatu,“ reagoval floridský rváč.

„To ona (Pereirova žena) mi prvně napsala, reagoval jsem jedním smajlíkem jako poděkování.  To jen Pereira si vymyslel tento falešný příběh, který mě pošpiňuje a kterým si chce se mnou kvůli rekordní výplatě vynutit fight,“ měl jasno.

Vyústění by však tato zápletka mít mohla. „Pokud si Michel přeje otevírat hubu, ať to dělá mně do očí. Rozhodně nechci, aby si zápasem se mnou vydělával. Existují však místa, kde mě může dostat zadarmo,“ naznačil nějakou pouliční potyčku.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.