top fight logo export web

Už nepůjdu proti nikomu, kdo nemá pás, klade si podmínky Dillashaw

Načasování mu vůbec nepřeje. TJ Dillashaw vyhlíží návrat zpátky, ale o titul se nyní porvou Aljamain Sterling s Petrem Yanem.

Ještě než se dočkal vypršení svého trestu za doping, byl mu údajně Danou Whitem slíben okamžitý titulový duel. Do něho ale Dillashaw ihned kvůli okolnostem naskočit nemohl, a tak přijal fight s dalším vrchním vyzývatelem Corym Sandhagenem, jehož přemohl 2-1 na body. Ani teď ale asi o pás bojovat moct nebude.

„Buďme k sobě upřímní. UFC jsem opustil jako šampion, a když jsem se vrátil, nešel jsem hned o pás, jak mi bylo slíbeno, ale i tak jsem porazil druhého vrchního vyzývatele, což znamená, že teď o mém nároku nikdo nemůže pochybovat. Ani tak mi ovšem štěstí nepřeje,“ rozpovídal se Dillashaw o své nepřízni osudu.

„Problémem bylo, že jsem po duelu se Sandhagenem musel na operaci kolena, takže UFC mezitím udělalo boj o pás pro dočasného šampiona, tím se stal Petr Yan, který teď půjde proti Sterlingovi. Upřímně mě to zklamalo, protože netuším, jak se teď mám dostat ke svému titulu,“ zlobí se, že je nucen čekat.

„Boj o titul je mou prioritou, žádný jiný zápas pro mě teď nemá smysl. Ve své podstatě jsem stále šampion, nikdy jsem o svůj pás nepřišel a už jsem přemohl jednoho vyzývatele. Nechci a ani nebudu bojovat proti nikomu dalšímu, kdo nemá pás,“ zdůraznil TJ v interview pro ESPN.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.