top fight logo export web
lewis gane

V těžké váze UFC se rodí skvělá bitva. V hlavní roli bývalý dočasný šampion a rozjetá mašina

Ciryl Gane už zná jméno soupeře, který ho v případě výhry opět může vystřelit až k titulovým příčkám. Totéž ovšem platí i naopak.

V duelu proti Francisovi Ngannouovi musel přiznat, že i on, který sám sebe považoval za nejchytřejšího zápasníka těžké váhy UFC, udělal chybu.

Ciryl Gane podcenil šampiona, od něhož očekával nějakou přestřelku v postoji. Místo toho ho ale Predátor uválel na zemi a svůj pás obhájil výhrou na body.

Po tomto hořkém zklamání, jež bývalého držitele dočasného titulu vrátilo zpátky do reality, se naskytla další příležitost, jak se vrátit zpátky na vrchol.

Vedení MMA Ligy mistrů oficiálně potvrdilo domluvení bitvy, kterou plánuje pro 3. září v Paříži. Do hlavního zápasu Fight Night turnaje zde zasáhne právě Ciryl Gane a rozjetý knokautový stroj Tai Tuivasa.

Druhý jmenovaný bojovník se v UFC momentálně nese na vlně pěti výher a ve všech úřadovala jeho KO síla. Naposledy to odnesl Derrick Lewis.

Vzhledem k dlouhodobé absenci šampiona Francise Ngannoua, který má po operaci kolenních vazů, bychom se nemohli divit, kdyby se vítěz tohoto souboje ještě na konci roku střetl s lepším z dvojice Stipe Miocic vs. Jon Jones, tentokrát by ale do hry byl vhozen pás dočasného šampiona.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.