top fight logo export web
Georges St-Pierre má jasno, kdo je nejlepší v UFC

Ve skutečnosti je tu spousta fighterů, co dokáží Usamana porazit, myslí si GSP a ukázal na dvě jména

„Věřím tomu, že je Kamaru Usman momentálně nejlepším bojovníkem v divizi velterové váhy, ale rozhodně není neporazitelný.“

Kamaru Usman je momentálně nejlepším MMA zápasníkem planety, za což může jeho skvostná série, která nyní čítá už devatenáct výher, patnáct z nich se přitom zrodilo v UFC, kde je tato „Nigerijská noční můra“ ještě neporažena.

Mnoho fanoušků ovšem nesouhlasí s tím, že by měl být Kamaru historicky lepším bojovníkem, než kdy byl GSP. A svým způsobem to stejně vidí i sám St.Pierre. „Věřím tomu, že se zde nachází spousta fighterů, kteří dokáží Usmana porazit,“ řekl.

Kamaru Usman UFC

„Uznávám, že je Kamaru nejlepším bojovníkem v divizi, ale zároveň věřím, že se zde nachází spousta fighterů, co ho dokáží přemoct. Pro šampiona je velmi obtížné držet se na vrcholu. Zejména, pokud se neustále musí měřit s těmi nejlepšími,“ pokračoval.

„Samozřejmě, teď je Kamaru na vrcholu této hry, ale dokáže se na něm udržet? Já osobně zde vidím spoustu soupeřů, co mu dokáží dost zatopit. Jedním z nich je například Khamzat Chimaev, možná to zvládne i Leon Edwards a ze hry rozhodně nejsou ani další jména,“ prozradil GSP pro MMA News.

Kamaru Usman má za sebou, zatím „jenom“ pět titulových obhajob, to GSP jich zvládl devět, dvakrát přitom pás velterové váhy musel vybojovávat, jednou ho sjednotit. I toto mají být fakta, proč někteří lidé St.Pierra řadí v tom historickém měřítku výše.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.