top fight logo export web
kamaru usman sampion 2022

Víte, proč jsem nejlepší? Protože se lidé mými zápasy baví, tvrdí Usman

Lidé se často ptají: „Je tohle skutečně ten nejlepší MMA bojovník ze všech?“ A on pro nás má jasnou odpověď i vysvětlení.

Kamaru Usman je současnou MMA jedničkou. Vysedává jak na vrcholu velterové váhy, tak i pound-for-pound (napříč váhami) žebříčku. Rekord 20-1 je sám o sobě oslňující, vezmeme-li v potaz, že 15 z těchto výher nasbíral v UFC. A už brzo může přijít šestnáctá. Tou by vyrovnal historický počin slavného Pavouka Andersona Silvy.

Kamaru Usman: Mé zápasy jsou jasné, oslnivé a lidi baví

Někdo o tom pochybuje, avšak Kamaru ví své. „Žádný jiný šampion nevstoupí do klece třikrát ročně a nepředvede tak dominantní výkon, jaký podám vždy já. Mé výkony svou nejenže skvělé, ony jsou prostě ohromující. A pokud mi nevěříte, tak se zeptejte UFC, kolik si na mých zápasech vydělalo. Každý umírá touhou mě vidět.“

Veřejností kolují odlišné názory. S rukou na srdci je ovšem třeba přiznat, že tento Usmanův výrok s ním většina fanoušků nesdílí. Ano, ukořistil sice KO výhry nad Burnsem či Masvidalem, ale jinak jeho zápasy spíše nudí – zní názor obecenstva.

Podstatná je nicméně sebemotivace. Kamaru nepochybuje o sobě, že by nebyl nejlepším bojovníkem světa. Ba dokonce věří i tomu, že všechny soupeře ničí naprosto jasně a přesvědčivě.

„Tohle není jen o skillu, tohle musí mít člověk v sobě. Vždy, když vstoupím do klece, je jasné, že se lidé dočkají nějaké prvotřídní show. A osobně si myslím, že jsem tím absolutně nejlepším showmanem ve hře,“ tvrdí o sobě Usman.

„Samozřejmě, jsou tu ještě Adesanya, Volkanovski a další skvělí borci, všechny je miluju, ale já si myslím, že tu atmosféru vytvářím nejlepší. Tři zápasy ročně, tři jasné výhry, vždy spektakulární výkon,“ pochvaloval se současný vládce velterové váhy.

usman prochazka zapas box

Přesun za Jirkou Procházkou?  

Protože už Kamaru v podstatě vymýtil celou svou divizi, dá si v ní ještě jednu obhajobu a bude uvažovat o přesunu. Střední váha ho neláká, jelikož zde vládne jeho přítel Israel Adesanya, ale té polotěžké by se nebránil.

„Myslím si, že si ve veltru už nemám co dokazovat. Abych z toho historického hlediska mohl něco znamenat, potřebuji vyhrát dva pásy. A věřím, že v polotěžké váze je to reálné,“ pronesl nigerijský šampion.

„Můj manažer Ali Abdelaziz říká, že jsem schopný porazit všechna jména. Já budu o něco skromnější a povím, že dokážu porazit jen některá. Na několik frajerů ze špičky si dost věřím a Jiří Procházka je jeden z nich,“ hovoří Usman, jenž tímto tvrzením mezi českými fanoušky vyvolal jisté nepokoje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!