top fight logo export web
Alexander Volkanovski vyjadreni

Volkanovski: Když vidím špičku lehké váhy, musím si mnout ruce. Ten pás tam získám snadno

Nejprve si 2. července vyřídí účty v trilogii s Maxem Hollowayem a pak uzavře svou kapitolu pérové váhy jednou provždy.

A kdo ví, možná se Alexander Volkanovski s touto divizí rozloučí coby jako neporažený zápasník, který už z popředí žebříčku vymýtil všechny možné hrozby. S jednou takovou se nyní dokonce utká už potřetí, ale to jen z toho důvodu, aby o jeho dominanci již nikdo nemohl pochybovat.

„Už teď jsem se chtěl přesunout do lehké váhy, ale bylo mi řečeno, že UFC má s touto kategorií zatím své vlastní plány. Proto jsem přijal podmínky ještě jedné obhajoby, než se přesunu výše,“ informoval Volkanovski.

„Maxe jsem již dvakrát porazil, ale protože si to fanoušci stále přejí, umožním jim tedy, aby viděli, jak ho porazím i potřetí. A až se tak stane, vydám se na lov dalšího zlata. A myslím si, že ani to nebude náročná práce,“ řekl s jistou porcí nadsázky.

Alex Volkanovski zapas

„Když se podívám na současnou špičku lehké váhy, musím si prakticky mnout ruce. Nevidím tam pro sebe žádný náročný test. Očekávám, že se stanu double šampionem poměrně snadno,“ předpověděl Volkanovski v interview Arielovi Helwanimu.

Očekávání jsou ovšem jedna věc a realita je věcí druhou. I když je Alex na své UFC pouti zatím neomylný, stále se může stát, že se Holloway do trilogie vzchopí a všechny plány australského borce nalomí.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.