top fight logo export web
Volkanovski se chysta v UFC na souboj s Makhaevem

Volkanovski odhalil, jak plánuje naložit s Makhachevem

Volkanovski vstoupí do duelu s Makhachevem jako papírový outsider, přesto má v záloze „tajný recept“, který údajně bude slavit úspěch.

Současné papírové předpoklady mluví poměrně jasně. Ačkoliv je Volkanovski zkušeným zápasníkem, který v pérové váze dominoval, tak v lehké váze údajně narazí. To si myslí jak Michael Bisping, tak Henry Cejudo, Khabib Nurmagomedov, Daniel Cormier, ale i jiné legendy.

Vzhledem k tomu, jak se tato nedůvěra jenom kupí, byl Alex nucen reagovat. Všem pochybovačům hodlá 12. února v Austrálii vytřít zrak.

„Kolikrát jsem to jenom slyšel, jak mě Max Holloway porazí, jak mě Brian Ortega uškrtí, ale nic z toho se nestalo. Makhachev má podobné hype, ale neřekl bych, že je tak dobrý, jak ho opěvují všechny ty legendy,“ svěřoval se Volkanovski pro ESPN.

Odkud bere to přesvědčení? „Řekněme, že máme s týmem připravený dokonalý plán, kterému velmi věříme. Makhachev je veřejnosti prezentován jako Goliáš, protože všichni chválí jeho grappling. O to větší se mi však dostane uznání, až ho porazím. A bude to před limitem!“

Střet na turnaji UFC 284 je tedy oficiální? „Několik dní jsme na tom tvrdě pracovali. Všechny strany se vehementně snažily a nakonec se to vyjednalo. Takže ano, pokud nepřijde nějaké zranění, je to oficiální. Těším se na návrat domů!“ dodal Volkanovski.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!