top fight logo export web
Oliveira Bareman Volkanovski Makhachev

Volkanovskiho trenér hodnotí špičku lehké váhy UFC a upřímně přiznává, koho se tam bojí

Alexander Volkanovski podstoupí v rámci pérové váhy ještě jednu obhajobu a potom se konečně vydá o divizi nahoru.

Ačkoliv se na to Volkanovski dívá s nadhledem a říká, že v lehké váze žádnou hrozbu necítí, jeho trenér je už o něco obezřetnější.

Eugene Bareman zcela upřímně prohlásil, že se jeho svěřenec se současnou špičkou bojovníků do 70 kilogramů může měřit, avšak minimálně s jedním z nich by mohl mít velké problémy. Jde o brazilského přeborníka v jiu jitsu Charlese Oliveiru.

„Než někomu čelíme, snažíme se zanalyzovat všechny jeho přednosti a povíme si, na co si dát největší pozor,“ ujal se slova Bareman.

„Myslím si, že asi všichni budou souhlasit, když řeknu, že je lehká váha nejvíce našlapaná kvalitou… Minimálně se tedy v ní nachází mnoho poměrně vyrovnaných borců, přičemž nejvíce jsou momentálně vidět asi Makhachev s Oliveirou,“ pokračoval.

„Pokud to mám předběžně zhodnotit, tak si osobně myslím, že tam Alex skvěle zapadne, protože je to ten nejvíce komplexní fighter široko daleko. A jediný, kdo se mu může rovnat, je Charles Oliveira. To je skutečně jediná hrozba, které bych se já jako trenér mohl obávat,“ uvedl.

„Se vší úctou k Makhachevovi, necítím z něho takové nebezpečí. Ano, má grappling, ale my máme skvělou obranu proti strhům a umíme ty techniky odvracet. Čistě v postoji je však Oliveira mnohem důraznější, tvrdší a nebezpečnější bojovník, a proto ho považuji za nejlepší lehkou váhu současnosti. To Makhachev v mých očích určitě není,“ zmínil se Bareman v Submission Radiu.

Islam Makhachev predikce

Uvidíme tedy, jak to bude vypadat, až se sám Volkanovski do útrob této divize vydá. Prozatím ho bude čekat ještě jeden souboj s Maxem Hollowayem, nad nímž už drží dvě výhry. Tou třetí by svou misi v rámci pérové váhy kompletně uzavřel.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!