top fight logo export web
Alex Pereira motivuje ostatni zapasniky UFC

Výhra Pereiry mě motivuje, abych také ještě něco dokázal, říká bývalý šampion

Další velkolepý návrat z důchodu? Co Alex Pereira přišel do UFC a během jednoho roku ovládl divizi střední váhy, motivovalo to i bývalého šampiona Lukeho Rockholda ještě něco dokázat.

Luke Rockhold vládnul divizi střední váhy už před sedmi lety, následně ale přišla krutá série, během níž uspěl v jednom pouhém zápase z pěti možných. Naposledy na body podlehl Paulu Costovi, na což zareagoval tím, že opět pověsil rukavice na hřebík.

Svrbění v rukou a touha něco dokázat ovšem byly velmi silné, a tak Luke řekl, že když Alex Pereira nyní na turnaji UFC 281 porazí Israela Adesanyu, tak se vrátí z důchodu. A světe div se, ono se to fakt stalo.

Alex Pereira sampionem UFC

„Jak jsem slíbil, tak i vykonám,“ napsal Rockhold v chatu s fanoušky. „Vracím se zpátky! Tohle mě motivuje. Alex je příliv čerstvé energie do naší divize. Opravdu moc jsme to potřebovali, už tu byla téměř nuda.“

Teď nyní i on údajně hoří touhou něco dokázat. „Aby byl člověk úspěšný, musí v něm hořet ten oheň. V současné konkurenci jsem ale necítil takovou motivaci, prostě mě to nenutilo si sáhnout až na absolutní dno. Teď je tu ale člověk, který mě v tom nutí. Přesně na tuto chvíli jsem čekal!“ těšilo jej.

A tak se tedy Rockhold vydá ještě na jednu misi, jejímž cílem bude znovudobytí trůnu střední váhy UFC. Nepopíráme, cesta to bude vskutku trnitá, ale třeba nás Luke na stará kolena ještě překvapí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!